Presbiteri ülések

Pápai Evangélikus Egyházközség Presbitériuma részére Pápa

M E G H Í V Ó

Kedves Presbiter Testvérek!

Értesítjük Presbiter Testvéreinket, hogy 2013. Január 16-án, szerdán 19,00. órakor rendkívüli presbiteri ülést tartunk.

Ezt megelőző órában az Igazgatótanács ülésezik.

2013. Január 09-én elektronikus levélben érkezett egy értesítés a MEE Országos Iroda Oktatási Osztályáról Varga Márta osztályvezető részéről. E levélben felhívták a fenntartó figyelmét, hogy oktatási intézményünk igazgatójának megbízása 2013. évben lejár. E levélben kérik, hogy 2013. január 18-ig szíveskedjünk eljuttatni azt az állásfoglalást, amely tartalmazza, hogy milyen módon szeretnénk az intézményvezetői állást betölteni.

Napirendi pontok:

1.)Állásfoglalás az Igazgatótanácsi ülés után, hogy a Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola Igazgatói állását milyen módon kívánja betölteni az oktatási intézményt fenntartó Pápai Evangélikus Egyházközség.

2.)Egyéb ügyek.

Megjelenésére számítunk!

Erős vár a mi Istenünk!

Tisztelettel:

Venczel Csaba felügyelő sk. Polgárdi Sándor esperes sk.

Perselyesek